मंगलबार, माघ १३, २०७७ | Tuesday 26th January 2021
  • होमपेज
  • ८ बर्षीया बालिकाको संसार भरी छरिएका नेपालीहरु लाई चकित पार्ने यो कस्तो काम (भिडियो सहित)
भिडिओ

८ बर्षीया बालिकाको संसार भरी छरिएका नेपालीहरु लाई चकित पार्ने यो कस्तो काम (भिडियो सहित)

पोखराको बिरौटामा ८ बर्षिया बालिका प्रेन्सा रेग्मीले केहि समय पहिलादेखि पैसा हुनेलाइ सस्तोमा र नहुनेलाइ निशुल्क मास्क बितरण गरेपछि निकै चर्चामा रहिन् । उनको क्रियाकलाप् आज भोलि निकैनै भाइरल भैरहेको देखिन्छन सामाजिक संजालमा ।

उनै प्रेन्साले सडक छेउको चौतारोमा बसेर मास्कका साथसाथै भोक उपचार केन्द्र अर्थात फुड बैंकको पनि सुरूवात गरेकी छन् । उक्त फुड बैंकमा दाल, चामल, तेल, नुन लगायतका अत्यवश्यक नसड्ने खाद्दबस्तु पाइन्छ । उक्त फुड बैंकमा हुनेले खानेकुरा सहयोग गर्ने र नहुनेले जहाँबाट निशुल्क लैजान पाइने प्रेन्साले हिमालय दैनिकसँगको कुराकानीमा बताइन् ।

यती सानो उमेरमा नै यस्तो प्रेरणदायी काम गर्ने हाैसला कहाँबाट मिल्यो । उनले कसरी यस्तो कामको सुरूवात गरिन् ? हेर्नुहोस पुरा भिडियो जानकारी हामी संग को बिशेष कुराकानी उनले धेरै बिशेष बस्तु हरु उल्लेख गर्दै निकै राम्रो संदेश दिएकी छन् । हेर्नुहोस् भिडियो |

Facebook Comments

चर्चामा

सम्बन्धित समाचार