बिहीबार, साउन २९, २०७७ | Thursday 13th August 2020
  • होमपेज
  • चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिकाले पाँच लाख सहयोग गर्ने निर्णय
समाचार

चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिकाले पाँच लाख सहयोग गर्ने निर्णय

मेलम्ची, २९ असार: चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिकाले भोटेकोशी गाउँपालिकालाई रु दुई लाख र बाह्रबिसे नगरपालिकालाई रु तीन लाख गरी रु पाँच लाख सहयोग गर्ने भएको छ ।

असार २४ गते रातिको अविरल वर्षाका कारण भोटेकोशी गाउँपालिका र बाह्रबिसे नगरपालिकाका विभिन्न ठाउँमा पहिरो र बाढीले ठूलो मानवीय र भौतिक क्षति भएको दुःखद् घडीमा पीडितलाई केही राहत मिलोस् भन्ने हेतुले चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिकाको तर्फबाट भोटेकोशी गाउँपालिकालाई रु दुई लाख र बाह्रबिसे नगरपालिकालाई रु तीन लाख गरी रु पाँच लाख सहयोग गर्ने निर्णय गरेको नगर प्रमुख अमानसिंह तमाङले जानकारी दिनुभयो । पहिरोमा परी तीन जनाको मृत्यु भएको थियो भने २० जना अझै बेपत्ता छन् । (रासस)

Facebook Comments

चर्चामा

सम्बन्धित समाचार

भर्खरै